ÖVRIGT / Diverse / Vikskärm 8772481
nr 877 2481
Vikskärm
3 delad, längd: 4x63, höjd: 180
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 24 februari 2014
kl 18:27:01
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
600 kr
350 kr
450 kr
600 kr
1.100 kr
900 kr
1.100 kr
1.200 kr
6
1.300 kr
1.400 kr
6
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr